PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ


Také jste stejně jako já mnohokrát přemýšleli, jaký dárek věnovat lidem, které máte rádi?
Stále dokola si lámete hlavu, co k narozeninám, svátku, svatbě, výročí, nebo Vánocům?
Nebo jste právě potkali někoho vyjímečného a chcete mu říci něco jinak, než všichni ostatní?
 
Věnujte ORIGINÁLNÍ DÁREK!  :-)    
 
Na základě Vašeho zadání a poskytnutých informací o obdarovaném složím hudbu, napíši text, nahraji píseň ve studiu a předám Vám ji na CD.
 
Vše to funguje velmi jednoduše! Mrkněte na video, nebo níže posílám podrobný popisZde dvě ukázky, jak taková píseň může znít :-)

Telefonicky, mailem, nebo osobně mi sdělíte veškeré informace, které by píseň podle Vás měla obsahovat. Dále pak příležitost, ke které ji chcete věnovat (narozeniny, svátek, výročí, Valentýn, svatební dar, výročí, oslava). A pak samozřejmě náladu celé písničky. Záleží jen na Vašem přání, jestli bude pomalá, rychlá, vtipná, citlivá, vzpomínková, s poděkování, žádostí o ruku, nebo vyznáním lásky.

Já do dohodnutého termínu napíši text a složím hudbu, kterou Vám zašlu v základní verzi k poslechu a odsouhlasení. V případě, že bude vše v pořádku a Vám se bude líbit text i melodie písničky, pustím se do komponování aranží, nahrání všech ostatních nástrojů (kytary, klávesy, basová kytara, bicí nástroje, smičce, saxofony), náhrávání zpěvů a finální mastering skladby.

V případě, že při poslechu první nahrávky zjistíte, že by tam mělo být cokoli jinak, udělám všechny úpravy a pošlu novou verzi.
Píseň dostanete vždy přesně tak, jak si jí celou odsouhlasíme.
Cena za originální text, originální hudbu, studiové nahrání skladby, mastering a předání na CD je na dohodě dle  časové náročnosti.

Jestli Vás takový nápad zaujal, pošlete mi nezázaznou poptávku a rád Vám pošlu kompletní info do mailu.

Martin Bernard